APBD3216-302WTD12
MFR.Part #
APBD3216-302WTD12
JLCPCB Part #
C50325990
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 3kΩ@100MHz 60mA ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS