APBD1608-310WTD12
MFR.Part #
APBD1608-310WTD12
JLCPCB Part #
C50325899
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 1.1A 31Ω@100MHz 50mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS