APBD1608-221WTD12
MFR.Part #
APBD1608-221WTD12
JLCPCB Part #
C50325911
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 220Ω@100MHz 300mΩ 320mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS