APBD1005-600WTD12
MFR.Part #
APBD1005-600WTD12
JLCPCB Part #
C50325873
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 220mA 300mΩ 60Ω@100MHz ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS