ANR6045T6R2M
MFR.Part #
ANR6045T6R2M
JLCPCB Part #
C7427166
Package
SMD,6x6mm
Description
3.3A 4.8A 6.2uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS