ANR6020T220M
MFR.Part #
ANR6020T220M
JLCPCB Part #
C7497108
Package
SMD,6x6mm
Description
1.2A 1.3A 22uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS