ANR5020T3R3M
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
ANR5020T3R3M
JLCPCB Part #
C7427113
Package
SMD,5x5mm
Description
2.7A 3.3uH 3A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS