ACP201209D3R3MT
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
ACP201209D3R3MT
JLCPCB Part #
C7497012
Package
0805
Description
3.3uH 350mA 400mΩ 41MHz Multilayer inductor ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS