ANR4030T680M
MFR.Part #
ANR4030T680M
JLCPCB Part #
C7497083
Package
SMD,4x4mm
Description
570mA 68uH 800mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS