ANR4030T5R6M
MFR.Part #
ANR4030T5R6M
JLCPCB Part #
C6808103
Package
SMD,4x4mm
Description
2.1A 2.8A 5.6uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS