APH0850T220M
MFR.Part #
APH0850T220M
JLCPCB Part #
C19634016
Package
SMD,8.8x8mm
Description
22uH 4.2A 6A 82mΩ Molded Inductor ±20% SMD,8.8x8mm Power Inductors ROHS