AHW1608C-68NJTF
MFR.Part #
AHW1608C-68NJTF
JLCPCB Part #
C6364697
Description
1.7GHz 340mΩ 37 600mA 68nH Wire-wound chip inductor ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS