ANR6020T8R2M
MFR.Part #
ANR6020T8R2M
JLCPCB Part #
C7497116
Package
SMD,6x6mm
Description
1.8A 2.5A 8.2uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS