ANR3015T470M
MFR.Part #
ANR3015T470M
JLCPCB Part #
C7427088
Package
SMD,3x3mm
Description
430mA 440mA 47uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS