AHW2520C-68NJTF
MFR.Part #
AHW2520C-68NJTF
JLCPCB Part #
C6808066
Description
1.3GHz 1A 200mΩ 65@150MHz 68nH Wire-wound chip inductor ±5% 1008 Inductors (SMD) ROHS