AHW2012FE6R8KTF
MFR.Part #
AHW2012FE6R8KTF
JLCPCB Part #
C7497043
Description
14 35MHz 6.8uH 700mA 880mΩ Wire-wound chip inductor ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS