ACP321609D1R0MT
MFR.Part #
ACP321609D1R0MT
JLCPCB Part #
C7497018
Package
1206
Description
1.2A 150mΩ 1uH 60MHz Multilayer inductor ±20% 1206 Inductors (SMD) ROHS