ACP160808E100MT
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
ACP160808E100MT
JLCPCB Part #
C7497003
Package
0603
Description
1.15Ω 10uH 17MHz 60mA Multilayer inductor ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS