ANR4012T1R5N
MFR.Part #
ANR4012T1R5N
JLCPCB Part #
C19634006
Package
SMD,4x4mm
Description
1.5uH 2.2A 2.7A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS