SPD42R-333M
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
SPD42R-333M
JLCPCB Part #
C6297421
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
215mΩ 320mA 320mA 33uH ±20% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS