SP1210R-563G
MFR.Part #
SP1210R-563G
JLCPCB Part #
C6297359
Package
SMD,3.5x2.7mm
Description
174mA 5.5Ω 56uH ±2% SMD,3.5x2.7mm Power Inductors ROHS