SP1210-124G
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
SP1210-124G
JLCPCB Part #
C6229929
Package
SMD,3.5x2.7mm
Description
118mA 120uH 9.6Ω ±2% SMD,3.5x2.7mm Power Inductors