SP1008R-822H
MFR.Part #
SP1008R-822H
JLCPCB Part #
C5924958
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
1.54Ω 271mA 8.2uH ±3% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS