SDS850R-392N
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
SDS850R-392N
JLCPCB Part #
C5886137
Package
SMD,10.5x8mm
Description
2.1A 3.9uH 55mΩ ±30% SMD,10.5x8mm Power Inductors ROHS