S4924R-822K
MFR.Part #
S4924R-822K
JLCPCB Part #
C17440980
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
1.32Ω 535mA 535mA 8.2uH ±10% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS