S4924R-221K
MFR.Part #
S4924R-221K
JLCPCB Part #
C17486713
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
2.385A 2.385A 220nH 67mΩ ±10% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS