PTKM50R-50SM
MFR.Part #
PTKM50R-50SM
JLCPCB Part #
C6256475
Package
SMD,17.8x17mm
Description
40mΩ 50uH 700mA ±10% SMD,17.8x17mm Power Inductors ROHS