PTKM100-121VM
MFR.Part #
PTKM100-121VM
JLCPCB Part #
C17216210
Package
Plugin,20.3x12.7mm
Description
1.6A 100uH 3.24A 65mΩ ±10% Plugin,20.3x12.7mm Power Inductors