PT300-1750HM
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
PT300-1750HM
JLCPCB Part #
C17454850
Package
Plugin,D=44.5mm
Description
300uH 7.3A 75mΩ ±15% 插件,D=44.5mm Power Inductors