PT150-1250HM
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
PT150-1250HM
JLCPCB Part #
C17234324
Package
Plugin,D=31.8mm
Description
150uH 5.7A 60mΩ ±15% Plugin,D=31.8mm Power Inductors