PT10R-820HM
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
PT10R-820HM
JLCPCB Part #
C17546983
Package
Plugin,D=20.8mm
Description
10mΩ 10uH 9.3A ±15% Plugin,D=20.8mm Power Inductors ROHS