PD54R-103K
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
PD54R-103K
JLCPCB Part #
C6626750
Package
SMD,5.7x5.1mm
Description
1.44A 1.44A 100mΩ 10uH ±10% SMD,5.7x5.1mm Power Inductors ROHS