PD104R-823K
MFR.Part #
PD104R-823K
JLCPCB Part #
C5844907
Package
SMD,9.8x8.8mm
Description
250mΩ 82uH 850mA 850mA ±10% SMD,9.8x8.8mm Power Inductors ROHS