PD104R-273K
MFR.Part #
PD104R-273K
JLCPCB Part #
C7256743
Package
SMD,9.8x8.8mm
Description
1.45A 1.45A 110mΩ 27uH ±10% SMD,9.8x8.8mm Power Inductors ROHS