PD104R-183K
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
PD104R-183K
JLCPCB Part #
C6627603
Package
SMD,9.8x8.8mm
Description
1.8A 1.8A 18uH 80mΩ ±10% SMD,9.8x8.8mm Power Inductors ROHS