P3519R-471K
MFR.Part #
P3519R-471K
JLCPCB Part #
C7323683
Package
SMD,9.1x4.8mm
Description
22mΩ 3.63A 470nH 6.3A ±10% SMD,9.1x4.8mm Power Inductors ROHS