P160R-822FS
MFR.Part #
P160R-822FS
JLCPCB Part #
C17283297
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
400mΩ 537mA 554mA 8.2uH ±1% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors ROHS