P160R-473JS
MFR.Part #
P160R-473JS
JLCPCB Part #
C17180498
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
1.9Ω 223mA 254mA 47uH ±5% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors ROHS