P160R-273HS
MFR.Part #
P160R-273HS
JLCPCB Part #
C17689110
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
1.2Ω 27uH 293mA 320mA ±3% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors ROHS