P160-821GS
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
P160-821GS
JLCPCB Part #
C17208515
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
1.567A 1.706A 50mΩ 820nH ±2% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors