P1330R-153G
MFR.Part #
P1330R-153G
JLCPCB Part #
C17387162
Package
SMD,8.3x3.2mm
Description
15uH 288mΩ 432mA 858mA ±2% SMD,8.3x3.2mm Power Inductors ROHS