HF1008R-182F
MFR.Part #
HF1008R-182F
JLCPCB Part #
C17282874
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
1.6Ω 1.8uH 305mA ±1% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS