HF1008R-121G
MFR.Part #
HF1008R-121G
JLCPCB Part #
C17507069
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
120nH 405mA 910mΩ ±2% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS