C0603C-30N0J1T2
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
C0603C-30N0J1T2
JLCPCB Part #
C6522098
Package
0603
Description
220mΩ 30nH 565mA ±5% 0603 Power Inductors ROHS