C0603C-10N0G1T2
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
C0603C-10N0G1T2
JLCPCB Part #
C7094071
Package
0603
Description
10nH 160mΩ 665mA ±2% 0603 Power Inductors ROHS