C0603C-100NG1T4
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
C0603C-100NG1T4
JLCPCB Part #
C6522071
Package
0603
Description
100nH 300mA 750mΩ ±2% 0603 Power Inductors ROHS