4564-181J
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
4564-181J
JLCPCB Part #
C6688991
Package
Plugin,D=8.6mm
Description
180uH 200mA 3Ω ±5% Plugin,D=8.6mm Power Inductors