4302R-392H
MFR.Part #
4302R-392H
JLCPCB Part #
C17250006
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
2.1Ω 265mA 3.9uH ±3% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS