4302R-103J
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
4302R-103J
JLCPCB Part #
C17480294
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
10uH 180mA 4.5Ω ±5% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS