4232R-332J
MFR.Part #
4232R-332J
JLCPCB Part #
C7182674
Package
SMD,3.5x2.7mm
Description
1.3Ω 3.3uH 399mA ±5% SMD,3.5x2.7mm Power Inductors ROHS